Kategorie
Uncategorized

Specyfika choroby zaburzeń erekcji

W Tisch Hospital NYU Langone nasi lekarze, pielęgniarki i inni specjaliści medyczni stosują strategię zespołową, aby zapewnić najlepszą opiekę ludziom z Nowego Jorku i na całym świecie. Chcemy, aby nasi pacjenci i ich domownicy przez cały pobyt czuli się komfortowo. Zdobyliśmy Gold Seal of Approval® od Joint Commission w uznaniu naszego zaangażowania w zapewnianie naszym pacjentom najwyższej jakości opieki.

Wraz z Twoimi lekarzami nasz personel ds. Koordynacji opieki będzie z Tobą ściśle współpracował, aby zapewnić Ci wiedzę na temat Twoich metod leczenia, leków i źródeł dostępnych w przypadku opuszczenia szpitala. Zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć obawy dotyczące niebezpieczeństwa zachorowania Ciebie lub Twojego dziecka od różnych osób cierpiących i pracowników szpitala za każdym razem, gdy przyjdziesz do szpitala. Zapewniamy, że teraz rozwiązaliśmy te problemy za pomocą agresywnych kroków, aby zapewnić najbezpieczniejszy potencjał ustawień. Dowiedz się więcej o tym, jak dostosowaliśmy opiekę nad pacjentami podczas tej pandemii. W Szpitalu Tisch mamy ponad 300 łóżek dla osób wymagających opieki szpitalnej.

Mamy nawet sześćdziesiąt sześć najnowocześniejszych sal operacyjnych, skomplikowany ważny oddział opieki i oddział intensywnej terapii noworodków dla naszych najmniejszych chorych. W naszej siedzibie znajduje się również Kompleksowe Centrum Udarowe oraz Centrum Pogotowia Ratunkowego im. Ronalda O. Perelmana, gdzie nasi specjaliści od leków ratunkowych zapewniają doskonałą opiekę nad dorosłymi i dziećmi.

Tylko 7% szpitali w całym kraju ma status Magnet®, przyznawany za doskonałość w pielęgniarstwie i opiece nad chorymi. To oznaczenie potwierdza nasze zaangażowanie w opiekę rodzinną. NYC Health + Hospitals sprawia, że ​​uzyskanie potrzebnej opieki jest proste i bezpieczne. Nasze szpitale, izby przyjęć i kliniki są otwarte na opiekę. Dowiedz się, jak możesz zapisać się i zostać członkiem naszego programu wstępnego do służby zdrowia dla wszystkich nowojorczyków, niezależnie od statusu imigracyjnego lub zdolności do opłacenia. W NewYork-Presbyterian jesteśmy dumni, że jesteśmy doceniani za oferowanie ponadstandardowej, pełnej współczucia opieki zdrowotnej.

Oceny gwiazdek w ankiecie satysfakcji pacjentów są wyświetlane w profilach naszych dostawców, umożliwiając chorym dostęp do informacji o doświadczeniach osób, których dotyczy problem. Liczba gwiazdek poniżej przedstawia ogólny wynik uzyskany od chorych, którzy otrzymali opiekę w szpitalu Emory Saint Joseph. Dostrzegamy stres, jaki pobyt w szpitalu może powodować dla naszych chorych i ich rodzin. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę, że planowanie opieki po wyjściu ze szpitala może być niepokojące. Nasz zespół ds. Koordynacji opieki składa się z pielęgniarek i personelu socjalnego, którzy pomagają w planowaniu wypisu.